KONST / Litografier / Färglitografi 16592035
nr 1659 2035
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Signerad, numrerad 100/150, l enfant et les violons". Färglitografi, bildmått: 87x57 cm, yttermått inklusive ram: 101x70 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 november 2024
kl 19:10:23
18/11 19:05:23
18 nov
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse